MASAŻE

adres

ADRES

Skarszewska 10 A
Starogard Gd.

czas

GODZINY OTWARCIA

pn.-pt.
8.00-16.00

rezerwacja

REJESTRACJA

790 500 316
akumed@akumed.pl

Masaż klasyczny
Zabieg poprawiający elastyczność skóry, sprawność mięśni, polepszający ukrwienie i pobudzający tkanki, wpływający pozytywnie na samopoczucie.

Masaż leczniczy
Oparty na bazie masażu głębokiego zabieg polegający na pracy z tkankami miękkimi wywołujący efekt relaksacji mięśni. Znosi bóle pochodzenia okołostawowego, napięcia nerwowe, łagodzi stres. Rozluźnia daną partię ciała i wspomaga leczenie wielu procesów chorobowych. Dostosowywany jest bezpośrednio do potrzeb pacjenta.

Masaż kręgosłupa
Zabieg zmniejszający napięcie mięśni okołokręgosłupowych powstałych na skutek czynności dnia codziennego.

Masaż relaksacyjny
Zabieg oparty jest na łączeniu różnych technik masażu w celu uzyskania efektu odprężenia, zmniejszenia napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego.

Masaż sportowy
Intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej, jest pomocny w zregenerowaniu mięśni przed jak i po treningu.

Masaż limfatyczny
Zabieg usprawniający krążenie limfy, wskazaniem do drenażu są przede wszystkim obrzęki limfatyczne, jednak zastosowanie znajduje on także w kosmetyce między innymi przy zwalczaniu cellulitu.

Zoga Face Integration
Masaż powięziowy twarzy, głowy i dekoltu stosowany w celu redukcji zmarszczek mimicznych, ujędrniania tkanek, zmniejszenia napięciowego bólu głowy. Zoga Face pozwala także poprawić postawę ciała (zniwelować tzw. wdowi garb). Efektem głębokiej stymulacji jest:

  • redukcja zmarszczek mimicznych
  • likwidacja efektu zwiotczałej skóry
  • poprawa symetrii twarzy
  • poprawa przepływu limfy (zmniejszenie opuchnięcia na twarzy)
  • lepsze krążenie tkankowe.